Anmälda

Namn Klubb Lopp
Annica Almfors Bergström OK Tyr Double loop
Annika Plantin Team energi Double loop
Axel Lämås Double loop
Brobakken Jonas Double loop
Christoffer Nyström Double loop
Emil Osclin Gubbrace Double loop
Eva lönnemalm Skruvstad ik Double loop
Fredrik Lövdahl Säffle Double loop
Fredrik Nyman Double loop
Gustav Lövdahl Säffle Double loop
Håkan Molander Ok Tyr MTB Double loop
Hans-Erik Andersson Årjängs Cykel Team Double loop
Henrik Good PROJSEC AB Double loop
Joakim Rang Double loop
Johan Plantin Team energi Double loop
Jonas Wahlberg Double loop
Karin Andersson Double loop
Karl Hansson Double loop
Kenneth Adolfsson HAIS Double loop
Klas Forslund Double loop
Lars-Åke Joelsson Uddevalla CK Double loop
Linda Eriksson TSOK Trollhättan Double loop
Luis Alberto Double loop
Magnus Elvsen Stora Enso fritidsförening Double loop
Marita Johansson Double loop
Martin Nyman Ekshärad Double loop
Mikael Ekberg RASK Double loop
Olof Rhodiner Double loop
Peter Fredriksson Årjängs Cykeltram Double loop
Robert Eder Double loop
Robin Johansson Double loop
Roger lönnemalm Skruvstad ik Double loop
Ronny Lundberg Double loop
Sakarias Koivisto Gubbrace Double loop
Samuel Bergqvist Forshaga Double loop
Sandra Lundblad Double loop
Sébastien Guitton Double loop
Stefan Wennberg Skattkärrs SOK Double loop
Thomas Boman Ok Tyr Double loop
Tomas Franzén Kil Double loop
Tomas Joelsson Gears&Beers Double loop
Emma Thorin Double loop 50 km
Anders Ekberg Umara SC Extreme
Anders Sjögren Frykencyklisterna Extreme
Anders Thorstensson Extreme
André Holster Westerberg s2tri Extreme
Andreas Grund Älvdalens cykelklubb Extreme
Björn Bertilsson Älvdalens cykelklubb Extreme
Claes Wikström 4 Gubbs Extreme
David Persson Skruvstad IK Extreme
Elsa Wangsten Skruvstad IK Extreme
Erik Edmark Kristinehamns CK Extreme
Erik Skogsberg Åmotfors IF Extreme
Filip stenström Extreme
Fredrik Randström Team Ahlsell Värmland Extreme
Henrik Aronsson Jönköping Extreme
Isak Åkervall GhettoRider Extreme
Jennie Andersson Ellenö ik Extreme
Joel Engström Ok Tyr Extreme
Johan adolfsson RoosterClubVarberg Extreme
Johan Fryksenius Skoghalls CK Extreme
Jon Sandum Romeriksåsen SK Extreme
Jonas Gefvert OK Tyr Extreme
Jonas Hedberg OK Tyr Extreme
Jörgen Bergström Extreme
Jörgen Olofsson I2 IF Extreme
Markus Arvidsson Ok Tyr Extreme
Markus Persson Ok Tyr Extreme
Martin Karlsson Skurvstad IK Extreme
Martin Segaeus Sölvesborgs Cykel och Sportklubb Extreme
Mats Johansson Sockertoppen IF Extreme
Mattias Carlsson Ellenö ik Extreme
Morten W. Røstad Ullensaker CK Extreme
Niclas Eriksson Karlstad Extreme
Robert Holmedahl Åmåls Mtb Extreme
Robin Blomquist OK Tyr Extreme
Sebastian Thorstensson Extreme
Sören Stutin Storfors Extreme
Stefan Mann 4GUBBS Extreme
Thomas Swenson NCK - Nobel Cykelklubb Extreme
Tobias Nord Engh Lidköpings VSK Extreme
Tomas Lindell Extreme
Tommy Svensson Karlstad Extreme
Tony Falk KBIF Extreme
Daniel Jägrud IF Rigor Extreme 63 km
Jonas Friberg Extreme 63 km
Maria Kaivanto Örebro Extreme 63 km
Richard Jägrud Extreme 63 km
Robert Kaivanto Örebro Extreme 63 km
Thomas Carlsson Ellenö IK Extreme 63 km
Agneta Boman Ok tyr Fast track
Anette Ohlsson Fast track
Anita Björk ÖSTRA Via Fast track
Ann Fryksenius Fast track
Annelie Beltin Fast track
Carl Skogsund Fast track
Charlotta Gerdin Fast track
Daniel Bergstam Fast track
Daniel Kilberg Fast track
Gunilla Nordqvist Kmti Fast track
Joakim Forsell Fast track
Johanna Johansson Fast track
Karolina Gombrii Fast track
Kenny Långström Fast track
Kjell-Åke Höög Fast track
Lars Wiklund Fast track
Linda Lindeskov Fast track
Linda Stawgren ARvika cykelsällskap Fast track
Lisa Åbjörn Fast track
Lisa Wikstrand Fast track
Magnus Nilsson OK Tyr Fast track
Malin Olén Fast track
Maria Eriksson Fast track
Marie Bergman Fast track
Mats Karlsson ÖSTRA Via Fast track
Micael Carlsson Fast track
Natalia Botina Ok tyr Karlstad Fast track
Nicklas Karlsson Fast track
Peter Jordansson OK Tyr Fast track
Sandra Nordqvist Fast track
Sophia Myhr Fast track
Staffan Edlund SBFF Fast track
Susanna Fransson ÖSTRA Via Fast track
Thomas Wallentinsson Karlstad Fast track
Ulf Dagoberth Fast track
Ulf Eneroth Fast track
Ingela Rahm Fast track 32 km
Double Loop: 36
Extreme: 41
Fast track: 42